پیش دبستان و دبستان دخترانه غیردولتی شهید برومند

پیش دبستان و دبستان دخترانه غیردولتی شهید برومند

دبستان شهید برومند

پیش دبستان و دبستان شهید برومند با رویکرد روانشناسی در سال 1395 با مدیریت سمانه برومند علیپور( مولف - محقق - روانشناس و بازی درمانگر) تاسیس شد. یکی از افتخارات این دبستان اولین مجموعه مجهز به فرش هوشمند در شهر مشهد میباشد که ازمزایای فرش هوشمند بالا بردن تمرکز و توجه کودکان ، درمان بیش فعالی ، کنترل وزن و ترک اعتیاد به بازیهای رایانه ای ، وکمک به حافظه ،بالا بردن EQ می گردد.دراین مجموعه آموزشی ده مهارت زندگی ازجمله خودآگاهی ،همدلی ، ارتباط موثر ،روابط بین فردی ، تفکر خلاق ،تفکر نقاد ، تصمیم گیری ، حل مسئله ،کنترل استرس ، کنترل خشم با سرفصلهای UNICEF به دانش آموزان با درنظرگرفتن رده سنی ، مانند دروس دیگر ، به روش فعال با بازی ، ایفای نقش و قصه آموزش داده میشود . هدف این دبستان ساختن بهترین از خود فرد در قالبی شاد باتوجه به تفاوتهای فردی میباشد و دانش آموزان با توکل و دوستی به پروردگارطبق شعار دبستان (نظم - تلاش - درستکاری ) که سه فرمول موفقیت میباشد گام برمیدارند.

پیش دبستان شهید برومند

مرکز تخصصی اموزشی پیش دبستان و دبستان شهید برومند سالها پیش آغاز بکار کرد. دانش و عشق پایه های اصلی این ساختار بود و تجربه های گرانبهایی که با کودکان پیش دبستان شکل گرفت همراه با حمایت خانواده های محترم موجب تحکیم این مجموعه شد.در طول سالهای کار با کودک هیچ انگیزه ی جز تلاش برای بوجود اوردن شرایط مطلوب تر برای کودکان در پیش دبستان در نظر نبود.
امروز هزاران بار خداوند منان را شکر که علی رقم مشکلات فراوان ارزوهایمان برای کودکان سرزمینمان به بار نشست.
فضایی مناسب با اموزشی پربار در پیش دبستان شهید برومند که بر پایه های تربیت کودک شکل میگیرد همراه با برنامه ریزی سیستم اموزشی که میلیونها کودک در سراسر دنیا لذت ان را تجربه کرده اند فرا راه ماست.همراهی شما والدین عزیز بزرگترین ارامش و انگیزه برای تلاش بیشتر ماست. رویکرد آموزشی ما روان شناسی و بر پایه ی آموزش ده مهارت زندگی و رشد  خلاقیت نو آموزان می باشد. لذا از روش های مونته سوری، بازی آوازی، آموزش ریاضی آی مث،آموزش علوم دانشمند کوچولو، استفاده از بازی های سنتی، هم چنین استعدادیابی دانش آموزان بر مبنای هوش چندگانه گاردنر برای آموزش و پرورش نوآموزان در این دبستان اجرا می گردد.

گزارش تصویری